Kamion

Shitet nga: _÷ Sot 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 814
Shitet kamioni Mercedes Benz 8-14 kiper me kran ne gjëndje shum të mirë viti prodhimit 1994 RKS i qlajmruar, Gjatsia e sanakit 3.65 , Gjersia 2.20 dhe lartesia 40mm, shkarkon ngarkesen ne tre pjeset e ansoreve, anash dhe mbrapa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim