Atego Fabrikat Kipper 8-220 Brillant 2011

Shitet nga: Agroni Dje 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Atego Kiper gjendja super super e mire. Viti 2011. Original km.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim