Kamion Atego

Shitet nga: __ Sot 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Shitet Kamioni Atego 8-17 viti prodhimit 1999 Me doganë, Ne gjendje shum të mirë , Gomat pothuajse të reja, Kran&Kiper i sapo ardhur Nga Gjermaniaa i pa vozitur ne Kosovë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim