Motor 8.14

Shitet nga: __ Sot 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Model Tjeter
Shitet motori i Kamion Mercedes 8.14 ne gjendje perfektee me menjaq Shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim