MERCEDES-BENZ-SPRINTER-211CDI 2008-ME KLIM

Shitet nga: Hasan Morina 21 Gush 06:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Sprinter i sapo ardhur nge gjermania ne gjendje perfekte teknike shum i rujten vp2008 motorri 211cdi me klim ...tiptop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim