MERCEDES-BENZ-SPRINTER-311CDI KIPER 2003🇨🇭

Shitet nga: Hasan Morina 20 Gush 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Sprinter i sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte vp2003 kiper motorri311cdi 109pes goma shum te mira kiperi fonksional ne te 3anet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim