MERCEDES-BENZ-SPRINTER-313CDI 2010

Shitet nga: Hasan Morina 20 Gush 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Sprinter i sapo ardhur ne gjendje perfekte motorrike vp2010 me dogan te paguar motorri313cdi 129pes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim