MERCEDES-BENZ-SPRINTER-413CDI DOPLLOGOM🇨🇭

Shitet nga: Hasan Morina 21 Gush 06:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Sprinter i sapoa ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte .
VITI I PRODHIMIT:2003
ME DOGAN
MOTORI:413CDI 95KW 129PEES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim