Mercedes sprinter

Shitet nga: Rem 21 Gush 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 304 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 250 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Shiten 2 Busa mercedes sprinter viti 07.2012 dyt jon identik
1x motorri i pritsh krisje nbllok ,
diesel klima Tempoma jon per kemping ama munden edhe per me bojt mallra me to.


1x viti 07.2012 km.650 mie TÜV 07.2020.Diesel klima Tempomat nxemje qendrore Firma webasto.
osht ne gjendje te mir.
Busat gjinden ne gjermani afer Ulmit edhe kan tüv deri 07.2020 te dy busat.
!!Shiten veq se bashku!!
Mundem me ju dergu edhe ma shum Foto.
Per Interesse tel.00491781868004
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim