Scania

Shitet nga: Atdhe 05 Gush 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 244 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 600 EUR   8 000 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Scania
Modeli: 144L 460
Shitet scania 144/460 viti 99 e doganume, euro 3, me kiper. Eshte shum ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim