IVECO

Shitet nga: Ramon Rexhepi Dje 03:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 266 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Shes kamionin IVECO. Viti 2000 .Te kalume 140000 km. Ne gjendje shum te mir. Per me shum info na kontaktoni ne numrin : 049199861.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim