Iveco

Shitet nga: Ramon Rexhepi 21 Sht 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 266 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Shes kamionin IVECO. Viti 2000. Te kalume 140000 km.Ne gjendje shum te mir. Per me shum info na kontaktoni ne numrin : 049199861
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim