KOMANDA PER KRAN,BATERIA, DHE NGARKUES PER KOMAND

Shitet nga: POTAIN - KRAN Dje 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Bejme shitjen e te gjitha llojeve te komandav te markes :IMET ,AUTEC, RAVIOLI, DHE HETRONIC ...po ashtu bejme edhe shitjen e ngarkuesve dhe bateria per telekomanda ..
Per me shum info kontaktoni ne numrat:
Tel;044/247-281
Tel:044/664-751
Viber +393294011062
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim