Telekomanda Ajrore -Gjustik- ''POTAIN KRAN''

Shitet nga: POTAIN - KRAN Dje 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Bejme shitjen e komandave gjustik per kran per me shum info :
Viber :
+393294011062
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim