Shitet VW T5 Viti2007

Shitet nga: Milaim 13 Gush 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 177 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Makina udhëtimi
Prodhuesi: Volkswagen
Modeli: T5
Shes t5 1.9tdi viti 2007 me dogan dhe homologim rexhistrim ni vit kryer ose e nderroj qa te na konvenon per me shum info 049207080
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim