Kran TEREX CTT 61/A-2.5 viti 2007

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: POTAIN - KRAN Dje 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Pirrungritës
Shitet krani Terex CTT61/A-2.5 viti 2007
Naltesi H=36 mt
Krahin B =42 mt
Krani eshte ne gjendje shum te rregullt dhe eshte i gatshem per pun , poashtu posedon zingjir , pirun , komand ajrore dhe me kabell
Per me shum info :
Tel 044/664-751
Tel 044/247-281
Viber +393294011062
Link:PotainKranShpk.com
Shitje-Montim-Qera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim