Raimondi MR45. 36/42 - NISI KRAN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Nisi Kran - Mrasor Klinë 21 Gush 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Makina : Pirrungritës
Shitet Vinqi (krani) Raimondi MR45 viti 2003 me lartesi prej 36m dhe me krah 42m. Edhe i testuar dhe eshte i gatshem per pune, krani gjendet ne Kosove.
Po ashtu NISI KRAN posedon te gjitha llojet e Vinqave( kranave) me lartesi dhe krah sipas nevojes suaj.
Krani mund te leshohet edhe me qera.
jeni te mirepritur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim