kornize me carad per vw t5,t4

Shitet nga: Morina 08 Gush 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Klinë
Makina : Pjesët rezerve
korniz me carad per volkswagen t5 dhe t4 ne gjendje shum te mire
dimensionet :
Lartesia 1.55
Gjatesia 2.25
Gjerësia 2.00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim