Cerkullar i dëmtuar

Shitet nga: Dedë Berisha 08 Maj 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Klinë
Cerkuallar dhe maqin per me blu.Prodhim i Osjekut.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim