Golf 2 Dizel

Shitet nga: Golf 20 Qer 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
shiten pjest e golfit dysh qka ju nevoiten motori dizel 1.7 po ashtu fara per golf 3 dhe pjes te ndryshme te veturave...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim