Shes pjes per reno expres ‼️‼️

Shitet nga: Merrjep 03 Pri 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Klinë
Shes pjes per reno expres si disk,amartizera,filter naftit,dyert e mrama te reja jan si dhe insatilm elektrik komplet kam edhe pjes tjera .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim