Shes veturen per pjes Audi80 Plin Benzzin

Shitet nga: Albin 28 Gush 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Klinë
Shes veturen Audi80 Plin dhe Benzin per pjes. Vetura asht e pa regjistruar po ashtu edhe e qlajmruar denime nuk ka. Per ma shum kontaktoni ne Viber +38649300261
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim