VW Golf 2 1.6 dizel i aksidentuar

Shitet nga: Januz 13 Mar 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Golf 2 i aksidentuar 1.6 dizel motorri ne gjendje te mir dhe e posedon dokumentacionin e rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim