SHITET URGJENT

Shitet nga: Xhevdet morina 18 Maj 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 46 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 250 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Daewoo
Modeli: Espero
Është shum ne gjendje te rregullt dhe I ruajtur shum I ardhur nga suedia me tabela Rks. Ka ABS airbag centrall klime ka edhe gomat e dimrit me fellne
Ka edhe 6 muaj regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim