Shes daewoo 2004 1.2

Shitet nga: Ben 26 Maj 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 100 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Daewoo
Modeli: Kalos
Shes daewoo kalos 1.2 benzin 4-dyersh me motorr te mazdes japan fabrikisht, ka te kalume 109.000 km te garantuara , shpenzimet e vogla dhe me klime funksionale , viti i prodhimit 2004. Eshte shume i ruajtur si jasht ashtu edhe brenda. Vlen te theksohet se nuk eshte hipotek dhe kontrata behet menjehere te noteri.


posedon:
Gjama elektronike
Klime
Abs
Fellne 14 te aluminit
Transmision manual

Boj edhe ndrrim me vetur ma te madhe , shtoj edhe pare.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim