Shes Veturen Kalos - Daewoo

Shitet nga: alberti 03 Korr 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Daewoo
Modeli: Kalos
Shes veturen Kalos - Daewoo, ngjyr e kaltert metalike, punon ne gjendje te rregullt, hargjime te vogla ,i ardhur nga zvicrra , regjistrim ka deri ne muajin korrik. per me shum info kontakto ne viber dhe tele.

Viber: +37744665378 ..
Tele: 044775077 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim