Opel Zafira CDTI COSMO 150 ps

Shitet nga: Izolim 01 Korr 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 199 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 400 EUR   6 300 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shitet Opel Zafira cdti (dy te kuqe) 150 ps. Vetura eshte Automatik. Karrikat i ka me ngrohje.Eshte veture familjare ka shtate ulse. Ende nuk i ka nje vite qe ka ardhe nga Gjermanija. Te gjitha paisjet i ka funksionale. Mund ta kontrolloni ku te doni. Sa i perket kilometrave. Mundesi ndrrimi me ndonje veture me te re, shtoj para pjesen tjeter!
Nr. kontaktues 045678054 dhe 049920601
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim