Shporet per nxemje qendrore

Shitet nga: rexhë 11 Sht 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 39 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Centrometal
Shhes shporetin per nxemje qendrore ne gjendje te rregullt shporeti osht 40KW.

Kontakti 049884433
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim