Shitet Ora Elektronike

Shitet nga: Granit 10 Gush 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet ora elektronike e ardhur nga amerika esht e lakueshme mund te ngjitet ne Laptop Dhe televizor per me shum infromata rreth ores mun te shkruni ne viber dhe whatssap +38649265602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim