Smartwatch

Shitet nga: omer 03 Maj 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 14 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Për meshkuj
shes oren smart watchh tel kamer tuch scrim etj te gjitha opsionet qka i posedon nje tel esht i pa perdorur i lir dhe i mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim