Ore Dore nga Amerika Model (2015)

Shitet nga: Ylli 15 Mar 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 13 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Unisex
Ora e Posardhur nga ( Amerika )
Model: 2015
E Re e Pa Perdorur Ka Form te Vecant Elastike Sportive /
Ka 2y LLoj n'Gjyrash Per n'Driqim ndaj Errsires /
e Mbat KLimen (Ajrin) , Kohen Etj..
Si Dhe Rezistenca ndaj Ujit .

Per Me Shum :
Kontaktoni ne Nr e Tel: (049 162 410)


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim