Pajton-Karrocē mbi 100 vjeçare

Shitet nga: burim 31 Gush 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Klinë
Pajton-Karroca eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte shume e rrallë...!
Ben ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim