Makine për bluarje / 4 kuaj fuqi.

Shitet nga: EURO - POLOG 14 Mar 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Leposaviq
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makine për bluarje / 4 kuaj fuqi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim