Dyer per dhomave - Me pakic dhe Shumicë

Shitet nga: DizajnCompany 25 Pri 07:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Leposaviq
Prodhimet : Të tjera
Dyer per dhomave - Me pakic dhe Shumicë

DizajnCompany është përfaqsues i kompanis SOLODOOR nga Republika Qeke per Kosovë dhe bën shitjen e dyerve te dhomave me nje standart te lart europian me kende te rrumbullakta dhe nje cilesi te larte . Bëjm shitjen me shumic dhe pakic.

Na kontaktoni : 044149316
Gjindemi ne Podujev / Rr.Skenderbeu nr 307
www.dizajn-ks.tk
Facebook.com/dizajncompany
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim