2009 Terex TC 125

Shitet nga: vehicle 01 Dhj 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Leposaviq
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
1450 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim