Shitet fordi ne rregull

Shitet nga: Jetush fejzullahu 24 Dhj 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 48 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Leposaviq
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Galaxy
Shitet ford galaksy ne ghendje te mir si dhe shes nji gom 13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim