Mercedes 190 diesel 1.9 -88

Shitet nga: Mercedes 29 Gush 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 83 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 250 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Leposaviq
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
shes mercedes benz 190 1.9 diesel i thejsht ne gjende shum te mir motorri pa asnje defekt
dhe i ruajtun shum si mbrenda ashtu edhe jasht per me shum info kontaktoni ntel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim