shes - Golf 4 1.9 '''QMIMI I ARSYSHUM'''

Shitet nga: Rafeti 29 Nën 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Leposaviq
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shes Golf 4 1.9 SDI
* Regjistrim ka 10 muj
* Klim
* Airbeg
* Xhamat Elektronik
* Pasqyret Elektronike
* Golfi osht ne Gjendje shum te mir teknike si dhe Optike
* Per ma shum Info kontaktoni ne ket nr. 044-103502 VIBER +37744103502
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim