Shes Touran 2.0 Diesel

Shitet nga: Hajriz 15 Dhj 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 229 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 200 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Leposaviq
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Touran
Shes Touran 2.0 TDI , i ardhur nga zvicrra .
Automjeti gjendet ne gjendje te rregullt nga ana teknike si dhe nga ana e dokumentave .
Automjeti posedon 5 ulese per me shum kontakto ne numrin : 044 379 305
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim