Citroen C3 1.4 Hdi -2009-me dogan te paguar

Shitet nga: c3 26 Korr 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Leposaviq
Shitet
-Citroen C3 1.4 Hdi dizell

-Viti i prodhimit 2009,
-Motorri 1.4 Hdi dizell
-1398 kubik,
-50kw-68ps,

-Hargjimet e vetures
-Vozitja e kombinuar: 4.2 litra / 100 km
-Vozitja ne rruge te hapur: 3.8 litra / 100 km
-Vozitja ne qytet 5.1 litra / 100 km
-Veture shume ekonomike me hargjime te vogla vetem 3.8 litra ne 100 km,

-Gjatesia e vetures: 3850 mm
-Gjersia e vetures: 1667 mm
-Bagazhi i vetures: 305 litra

-Ndrruesi i shpejtesive manual 5 shpejtesi + rikverci,
-Ngjyre e bardhe metalike ,,
-5 dyer ,
-5 ulese
-Paketi i paisjeve njeri nder me te avansuarit tek ky model i citroenit C3,
-Kompjuter bord
-Klime funksionale,
-ABS,
-ASR,
-Mbyllje qendrore ,
-Xhamat e pare me rryme ,
-Xhamat color fabrikisht ,
-Sensor i gomave,
-Timoni multifunksional i levizeshem
-Ulese multifunksionale levizese,
-Uleset shume te ruajtura pos me kan te reja ,
-Mbeshtetese te dores,
-6 air bega,
-Guma shume te mira pos me kan te reja ,-Vetura eshte e sapo ardhur nga jashte dhe e doganuar ,ju mbetet vetem homologimi dhe regjistrimi ,

-Gjendja e vetures eshte EKSTRA fenomenale si ne interier te mbrendshem ashtu dhe te jashtem ,karroseri ,motorr ,trapa ,ndrrues shpejtesie ,nuk ka nevoj qe te investohet ne te asnje cent perveq naftes ,

-Veture shume praktike me hargjime te vogla si ne rruge lokale ashtu dhe ne rruge magjistrale ku ne qytet shpenzon vetem 5.1 litra ne 100 km ndersa ne rruge te hapur vetem 3.8 litra ne 100 km....

-Veturen mund ta shiqoni-provoni-testoni ne qdo kohe.

-Kontakti permes telefonit ose nepermjet emajl adreses ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim