Kalldaja per nxhemje

Shitet nga: Lek Mulaj 05 Jan 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Leposaviq
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
kemi kalldaja te gjitha te ardhur nga zvicerra.
Cmimi me marraveshtje sipas KV.
Tel. / Viber: +41762064403
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim