Stroller Mosquito Insect Net Safe Mesh Pushchair

Shitet nga: Flamur Brahmani 31 Gush 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 47 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Leposaviq
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Një krejt të reja, të papërdorura, të pahapura, të padëmtuar artikull në paketimin origjinal
Krejt të re 100% origjinale, dhe vjen i plotë me pajisje të plotë dhe 1 vjet Garanci Ndërkombëtare dhe Bill duke përfshirë edhe 90 ditë të politikave të kthimit.Ne jemi një import dhe eksport kompanisë të cilët janë furnizuar për shitësit me shumicë dhe lësho anijet nëpër botë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim