furra asht per pjekjen bukes byrekit picat kifle

Shitet nga: fahredin 08 Shk 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Leposaviq
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Furra asht e ardhun nga zvicra esht shum pakes eperdorne asht ne gjendje shum emire teknike po ashtu edhe optike nderim mundesisht mendonji vetur sa iperket keti qmimi te furres po ashtu edhe pojna nderrim me dyr e dritare te plastikes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim