Kalldaja per nxemje

Shitet nga: L. Mulaj 11 Pri 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 79 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Leposaviq
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Kemi Kalldaja te markave te ndryshme CTC, Pasat, Havall, Schmid, Pilatus. Heitzmann, Windhager, Thermo etjera. 20- 220 Kilovat.
Jan shum pak te perdorne. Kaldajat jan me drue, cymyr, naft e berget. Tegjitha kan nje vjet garanti. cmimi sillt 600-1500€ sipas kilovateu.
Tel: 0041762064403 pronar nese doni informata psh. per kv. per cmime.
Nese doni mei pa kalldajat ne GJAKOV numri Tel: 044459341
Kemi edhe shum Macina tjera per hekra, per drue, shtaplera, agregat, bicikleta, goma, friz etjera tegjitha jan ardhn nga zvicerra. Ju preshim te na Tel f.l.m Mulaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim