Dy Chihuahua e Tiny Beautiful

Shitet nga: Johnson 11 Maj 05:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Leposaviq
Kafshet shtëpiak : Qen
Të plotë të personalitetit, ata do të ishin kafshë të shkëlqyera familjare. Gjithashtu ata janë blerë në atmosferë familjare. Pra, janë përdorur tashmë për zhurmat shtëpiake dhe fëmijët.
Të gjitha fotografitë janë marrë në 10 javë.
Puppies kanë marrë injeksion e parë, wormed dhe mikroçip. Dhe tani gati për të lënë në çdo kohë.

Puppies do të sjellë kartën e tyre vet, race dhe puppy pack - duke përfshirë ushqimin, lodër, batanije dhe më shumë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim