kuder e sharit

Shitet nga: sahit 22 Dhj 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 39 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Leposaviq
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes kudren e sharit orgjinal mosha 2vjet barrse me arushen shkon me dhen me garancion e jepi pesha 80 kg naltsia 80 gjatsia 1.75 e rrezikshme mu hanger shum e hiqi se tash skom dhen ikom shit dhent e ktaekom nal po tash heci jasht ska kush e kqyr hi dhe nrrim me naj tele tmir ose naj sen qe mkonvenon e vaksionue e gjak I qene fodan mushnikovs
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim