Nevojat e bukura për mashkull dhe femra kanë nevoj

Shitet nga: helie 22 Gush 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Leposaviq
Kafshet shtëpiak : Qen
Nevojat e bukura për mashkull dhe femra kanë nevojë për shtëpi të reja
Të gjithë këlyshët vijnë me një qese me qenush me sende ushqimore dhe ushqime. Të gjithë ata janë kontrolluar shëndetësor tani dhe kanë kryer vaksinimet e tyre të para. Mimi për këlyshin tuaj gjithashtu përfshin transferimin e pronësisë përmes klubit të qenve dhe koston e transferimit të pronësisë së mikro-çipit. Vetëm 2 ditë deri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim