Pjellë e bukur e puppies schnauzer.

Shitet nga: hilton 01 Nën 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Leposaviq
Kafshet shtëpiak : Qen

Pjellë e bukur e puppies schnauzer.
Ata tashmë janë 12 javë dhe janë gati për shtëpitë e tyre të reja. Të dy gjinitë në dispozicion.
Ata do të vijnë vaksinuar, microchipped, flead dhe wormed.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim