Pupa të bukura me hidhërim siberian

Shitet nga: helie 03 Sht 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Leposaviq
Kafshet shtëpiak : Qen
Pupa të bukura me hidhërim siberian
këlyshë të bukur të racave të pasura me Siberian, të lindur më 19/5/2019 vetëm 2 vajza dhe 1 mashkull kanë mbetur të gatshëm të largohen pas 18/7/2019 P PRMBYeni VETM MSG N YSE JAN SER SEROZIKA P NOR PAJISJE TIME KUJDES Shtëpi të mira vetëm Huskys janë qen me energji të lartë kështu që ju lutemi mendoni para se të merrni një gati për zhveshje dhe një minimum prej 50 deposit depozitat siguron qenush
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim