Puppies angleze Bulldog

Shitet nga: isablellsandrine 05 Gush 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 30 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Leposaviq
Kafshet shtëpiak : Qen
Puppies miqësore, të dashur dhe inteligjente të buldogut anglez. Këto bëjnë kafshë shtëpiake të mëdha familjare dhe janë të mira me fëmijët. Gati tani për një shtëpi të mirë dhe të re. Deri më sot me të shtëna dhe të dewormed. Pups vijnë me të dhënat shëndetësore dhe të sigurimit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim